• slidebg1
  CADDE HIP HOP KURSU
  T.C M.E.B. Özel Bosstyle Cadde Dans ve Bale Kursu;
  Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kaliteli ve profesyonel eğitimin adresi...
 • slidebg1
  CADDEBOSTAN HIP HOP KURSU
  Hip Hop don’t stop
  Profesyonel hip hop eğitmenlerimiz eşliğinde, aile sıcaklığında disiplinli ve sıcak eğitim anlayışıyla sizlerle buluşmak için hazırız sizi bekliyoruz.
 • slidebg1
  Disiplin + Eğlence + Aile Sıcaklığı = Cadde Hip Hop Kursu
  Okulumuz Bünyesindeki eğitimlerimizde profesyonel dans yarışmalarına katılabilecek,kliplerde rol alabilecek veya amatör anlamda
  emek verecek; sosyal, disiplinli, yaratıcı, güçlü bir dans altyapısı olan, bireyler yetiştirmekteyiz.

RESMİ MEB SERTİFİKASI

Kurumumuz Sertifika Programlarını bitiren kursiyerlerimiz Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğitmenlik Diploması Almaya Hak Kazanmaktadır.

VİP SINIFLAR

Bağdat Caddesi üzerinde bulunan okulumuzda max 12 kişilik VIP sınıflarda eğitmenlerimizden özel ilgi görerek eğitim olanağı

DİSİPLİN VE EĞLENCE

Okulumuzdaki Hip hop eğitimlerinde kursiyerlerimiz bireysel disipline girer ve grupla birlikte hareket ederek eğlenebilme yetisi kazanır.

Bosstyle Cadde Hip Hop Kursu

İstanbulun gözbebeği bağdat caddesinde bulunan cadde hiphop kursumuzda dansın
müziğin,sağlığın en sanatsal hali ile doyarken aile sıcaklığında sosyal bir ortam bulacaksınız .

VİZYON VE MİSYONUMUZ

2002 yılında Kuban Turan tarafından Bağdat Caddesi üzerinde kurulan T.C.M.E.B Özel Bosstyle Dans ve Bale Kursu; dünyada ve Türkiye'de bireysel ve grup olarak Türkiye'yi bir çok organizasyonda temsil etmiş, dans ve bale adına değişen gelişen ne varsa takip eden ve Türkiye'de bu yeniliklerin uygulanmasını ve yayılmasını prensip edinen kaliteli hizmet anlayışına sahiptir

Hip Hop Kursunda LİDER

Hip Hop eğitimlerimizde pop sanatçılarının video kliplerinde dans edebilecek dans altyapısına sahip dansçılar yetiştirmekteyiz.

ANADOLU YAKASININ EN İYİ HIP HOP KURSU

Hip hop dans yapmak çocukların ve gençlerin bütün zararlı alışkanlıklardan uzak durup bol bol antrenman yapmalarını gerektirmektedir o yüzden fiziksel ve zihinsel gelişimde büyük ölçüde pozitif etkisi vardır

EN KALITELI HIP HOP OKULU

Bağdat Caddesi üzerinde, Erenköy Divan karşısında bulunan akademimiz; profesyonel ses sistemine sahip 35 m²'lik 2 adet klimalı salonuyla, üyerimize güler yüzlü ve kaliteli eğitim veren kadrosuyla,üyerimize aile sıcaklığında disiplinli bir eğitim ortamı sunmaktadır.

1 2 3 Deme HipHopsuz Bir Hayat Seçme Renkleri Görmemezlikten Gelme HipHop Sana Gelir Elbet Günün Birinde.

- Kuban Turan -

EĞİTMENLERİMİZ

Bağdat Caddesi'nde yer alan akademimiz bünyesinde ders veren eğitmen kadromuz her biri kendi alanında diplomalı, profesyonel ve branşlarında sayısız başarılara imza atmış eğitmenlerden oluşmaktadır..

  Kuban TURAN

  / Kurucu - Eğitmen

  Marmara Üniversitesi Çevre Mühendisliği

  Bosstyle Dance Academy BOSS

  Tv Dans Yarışmaları ve Reklam Koreografı (Benimle Dans Eder misin? - Kanal D, Benimle Evlenir misin? - Star Tv, Benim Annnem Dans Edemez - Show Tv)

  TDSF Sosyal Latin Dansları Eğitim Kurulu Başkanı (2008-2009-2010-2011)

  TDSF Salsa ve Sosyal Latin Dansları 2.Kademe Antrenörü,Hakemi ve Antrenörlük Semineri Eğitmeni

  TDSF Free Style Antrenörü

38

BBOY - BGIRL

5

KURS

856

R B SARKISI

390

SAAT EĞİTİM

Hip Hop Nedir ?

Hip Hop Tarihçesi ?

Hiphop 1970'li yılların sonunda Amerika'da kötü koşullarda ve azınlık olarak yaşayan zencilerin gündemden uzaklaşmak ve eğlenmek için oluşturduğu bir kültür ve yaşam tarzıdır. Bu kültür Rap müziği, Graffiti sanatı, Break dans- diğer serbest stil dansları ve Dj'liği içerir.

Türkiye'de ise hiphop hareketi, çokları tarafından 1995’ lerde Cartel’ le başlatılır. Türkiye'de hiphop, kimi doğrudan Amerika müzik sektörü etkisiyle, kimi tatile gelen veya zorunlu dönüş yapan Almancıların çaktıkları kıvılcımla harekete geçen yurdun dört bir yanındaki gençlerin (imkânsızlıklar ve engellemelere karsın) attıkları tohumla bir yasam tarzı olarak doğmak üzeredir. Gün geçtikçe gençler arasında giyim tarezı ve dinlenen müzik tarzı olarak popülaritesi artmaktadır. Hip hop dans türü Sokakta kolayca öğrenilebilip yapılabilen bir dans türü olduğu için gençlerin ilgisini çekmektedir. Fakat Sanılanın aksine hip hop dans sadece sokakta akrobatik hareketlerden oluşan dans türü değildir. Günümüzde Serbest stil danslar; poppin ,locking ,house,krumping,dancehall ,new style gibi disiplinlerden oluşmaktadır. Türkiyede Serbest stil dansların eğitimleri ve yarışmaları TDSF tarafından yapılmaktadır.Tv de Yapılan bir çok yetenek yarışmasında da bu dans stillerinin bir çok örneğini sıklıkla seyredebilirsiniz.

Hip Hop Dansı ?

Hip hop dans yapmak çocukların ve gençlerin bütün zararlı alışkanlıklardan uzak durup bol bol antrenman yapmalarını gerektirmektedir o yüzden fiziksel ve zihinsel gelişimde büyük ölçüde pozitif etkisi vardır

Dünyada ve Türkiyede de en popüler hip hop dans çeşitlerinden birisi olan break dans için yurt içi ve yurt dışı birçok yarışmalar (battle-kapışma) düzenlenmektedir .Bunlardan en büyüğü Redbull sponsorluğunda yapılan Red Bull BC One birçok ülkede elemeleri yapılıp finale çıkan breakdansçıların birbirleriyle kapıştığı çok büyük bir organizasyon haline gelmiştir ve izleyicilere görsel bir şölen sunmaktadır.

DUYURULAR

Güncel kampanya ve sınıflardan bilgi almak ve dans hakkında merak edilen bilgiler için
lütfen takip edin

HipHop Kurslarımız Başlıyor

İstanbuldaki en iyi eğitmenlerden Hip hop eğitimi alıp en güncel şarkılarla dans edebilmeyi öğrenmek isterseniz elinizi çabuk tutun.

Çocuk Yaz Kampı Başlıyor

Tatil boyunca çocuğunuzu bilgisayarbaşından kaldırıp dans ettirmeye hareket ettirmeye ne dersiniz

Bale Strech Derslerimiz Devam Ediyor

Siz de Bale ve stretching teknikleriyle hem esnek bir vücuda sahip olmak hem de form tutmak isterseniz elinizi çabuk tutun.

BÜNYEMİZDEKİ DİĞER DANSLAR

Akademimiz bünyesinde eğitim verdiğimiz kurslar: Salsa kursu ,Hip hop kursu ,Bale kursu ,Oryantal kursu ,
Zumba dansı ,Stretching kursu ,Bachata kursu ,Sirtaki dansı

Referanslar

İLETİŞİM

Bağdat Caddesi üzeri Erenköy Divan Pastanesi karşısı,
Atasay kuyumcu arkası, English Home üzeri.

Mesajınız başarıyla gönderildi!