• slidebg1
  CADDE ZUMBA KURSU
  T.C M.E.B. Özel Bosstyle Cadde Dans ve Bale Kursu;
  Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kaliteli ve profesyonel eğitimin adresi...
 • slidebg1
  CADDEBOSTAN ZUMBA KURSU
  Caddebostan Zumba Kursu
  En güncel müziklerle bol bol eğlenerek bir o kadar da terleyerek dolu dolu eğlenceli zaman geçirerek
  istediğiniz fit görünüme sahip olmak isterseniz acele edip zumba derslerimize kayıt yaptırmalısınız.
 • slidebg1
  Cardio+Fitness+Eğlence = Cadde Zumba Kursu
  En iyi ve eğlenceli yağ yakma programı olarak da gösterilen Zumba, vücuttaki tüm önemli kas
  gruplarının çalışmasını sağlıyor ve bir saat süren egzersiz programında 500 kaloriden fazla yakılıyor.

RESMİ MEB SERTİFİKASI

Kurumumuz Sertifika Programlarını bitiren kursiyerlerimiz Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğitmenlik Diploması Almaya Hak Kazanmaktadır.

VİP SINIFLAR

Bağdat Caddesi üzerinde bulunan okulumuzda max 12 kişilik VIP sınıflarda eğitmenlerimizden özel ilgi görerek eğitim olanağı

CARDİO VE EĞLENCE

Okulumuzdaki Zumba eğitimlerinde kursiyerlerimiz parti havasında dans ederek istedikleri fit görünüme sahip olabilmek için eğlenceli cardio egzersizleri yaparlar.

Bosstyle Cadde Zumba Fitness Kursu

İstanbulun gözbebeği bağdat caddesinde bulunan cadde zumba kursumuzda dansın
müziğin,sağlığın en sanatsal hali ile doyarken aile sıcaklığında sosyal bir ortam bulacaksınız .

VİZYON VE MİSYONUMUZ

2002 yılında Kuban Turan tarafından Bağdat Caddesi üzerinde kurulan T.C.M.E.B Özel Bosstyle Dans ve Bale Kursu; dünyada ve Türkiye'de bireysel ve grup olarak Türkiye'yi bir çok organizasyonda temsil etmiş, dans ve bale adına değişen gelişen ne varsa takip eden ve Türkiye'de bu yeniliklerin uygulanmasını ve yayılmasını prensip edinen kaliteli hizmet anlayışına sahiptir

HIZLI VE KOLAY SONUCA GİDİYORUZ

Profesyonel eğitmen kadromuzun derslerde uyguladığı dans- egzersiz programlarıyla beslenme tavisyelerimizi yerine getirdiğinizde eğlenceli bir şekilde fazla kilolarınızdan kurtuluyorsunuz.

Eğlenerek Zayıflıyorsunuz

Derslerimizde yaptığımız egzersizlerin yanı sıra dönem dönem düzenlenen zumba partilerimizde hem eğleniyor hem de sosyalleşebiliyorsunuz.

Birçok Dans Çeşidini öğretiyoruz

Cardio egzersizlerimiz sırasında salsa,bachata,oryantal ,hiphop ,reggeaton gibi birçok dnasın temel adımalrını da öğrenip bir taşla 2 kuş vurmuş olacaksınız. Bağdat Caddesi üzerinde, Erenköy Divan karşısında bulunan akademimiz; profesyonel ses sistemine sahip 35 m²'lik 2 adet klimalı salonuyla, üyerimize güler yüzlü ve kaliteli eğitim veren kadrosuyla,üyerimize aile sıcaklığında eğlenceli bir eğitim ortamı sunmaktadır.

Eğlence ... Parti ... Dans .... Müzik .... Fitness .... işte ZUMBAAAA

- Burçak KINACI -

EĞİTMENLERİMİZ

Bağdat Caddesi'nde yer alan akademimiz bünyesinde ders veren eğitmen kadromuz her biri kendi alanında diplomalı, profesyonel ve branşlarında sayısız başarılara imza atmış eğitmenlerden oluşmaktadır..

  Kuban TURAN

  / Kurucu - Eğitmen

  Marmara Üniversitesi Çevre Mühendisliği

  Bosstyle Dance Academy BOSS

  Tv Dans Yarışmaları ve Reklam Koreografı (Benimle Dans Eder misin? - Kanal D, Benimle Evlenir misin? - Star Tv, Benim Annnem Dans Edemez - Show Tv)

  TDSF Sosyal Latin Dansları Eğitim Kurulu Başkanı (2008-2009-2010-2011)

  TDSF Salsa ve Sosyal Latin Dansları 2.Kademe Antrenörü,Hakemi ve Antrenörlük Semineri Eğitmeni

  TDSF Free Style Antrenörü

  Burçak KINACI

  / Kurucu - Eğitmen

  Yeditepe Üniversitesi'nde Sanat Yönetimi

  Zumba ve Oryantal Eğitmeni

  Bosstyle Dance Academy Kurucu Ortak

53

FİT ÜYE

14

KURS

1856

SARKI

367

SAAT EĞİTİM

Zumba Nedir ?

Zumba Tarihçesi ?

Zumba sanılanın aksine bir dans türü olmayıp bir çok dans çeşidinden alıntılar yapan spor salonuna gidip koşu bandında cardio çalışmaları yapmak istemeyen fakat iş hayatının getirisi olan hareketsizlik ve kötü beslenmeden kaynaklı aşırı kilo alımına dur demek isteyenlerin tercih ettiği bir cardio fitness çeşididir.Zumba fitness kurucusu Beto Perez tarafından tamamen bir unutkanlık sonucu ortaya çıkmıştır. 1986'da, Perez, eğitmenliğini yaptığı aerobik sınıfında kullandığı aerobik müzikleri kasetini unuttuğu için arabasındaki, geleneksel salsa ve merenge müziklerinden oluşan kasetleri alır ve aerobik için geleneksel olmayan bu müziklerle doğaçlama bir ders yapar. Öncelikle Kolombiya 'da başarı yakalayan bu tarzı, daha sonra Amerika 'ya taşır (1999). Burada, Alberto Perlman ve çocukluk arkadaşı COO Alberto Aghion ile bir araya gelir ve bu üçlü,demo reel demosunu ortaya çıkarır. Bu demo sonrasında bu konsept, Fitness Quest adlı şirket tarafından lisanslanır ve doğrudan pazar kampanyalarına ve bir dizi ev videosu üretimine geçilir.

Zumba Fitness ?

Günümüzde Zumba fitness dersleri birçok dans kursu ve spor salonu içerisinde yoğunlukla verilmektedir. Derslerde genellikle hareketli ve enerjik şarkılar kullanılmaktadır amaç eğlenirken öğrencilere cardio egzersizi yaptırmaktır.Derslerde renkli taytlar atletler tozluklar kullanılır. Zumba fitness derslerinde hip hop ,salsa, cumbia, merengue, oryantal gibi birçok dans çeşidinden ufak ufak ve çok zor olmayan rutinler kullanılır maksat cardio çalışması olduğu için eğitmen diğer derslerdeki gibi öğrencilerin bir hareketi ne kadar teknik yaptığıyla ilgilenmez. Genellikle eğitmeni görerek taklit etme yöntemi izlenir.Zumba eğitmenliği sadece Zumba şirketine bağlı spor salonları ve kurslardan alınabilmektedir TDSF diğer branşlarda olduğu gibi eğitmenlik sertifikası verme yetkisi yoktur.

Zumba CARDİO VE EĞLENCE ?

Okulumuzdaki Zumba eğitimlerinde kursiyerlerimiz parti havasında dans ederek istedikleri fit görünüme sahip olabilmek için eğlenceli cardio egzersizleri yaparlar.

ZUMBA®nın Faydaları

Kalbinizi koruyarak sağlıklı bir yaşama sahip olmanızı sağlar, Sınırsız eğlenmenizi ve çeşitli danslar öğrenmenizi sağlar, Kendinizi her gün zinde hissedersiniz, Kondisyonunuz artar, Kilo dengenizi korumanızı ve aşırı kilolarınızdan kurtulmanızı sağlar, Duruş bozukluklarınızı düzeltmeye yardımcı olur

DUYURULAR

Güncel kampanya ve sınıflardan bilgi almak ve dans hakkında merak edilen bilgiler için
lütfen takip edin

HipHop Kurslarımız Başlıyor

İstanbuldaki en iyi eğitmenlerden Hip hop eğitimi alıp en güncel şarkılarla dans edebilmeyi öğrenmek isterseniz elinizi çabuk tutun.

Çocuk Yaz Kampı Başlıyor

Tatil boyunca çocuğunuzu bilgisayarbaşından kaldırıp dans ettirmeye hareket ettirmeye ne dersiniz

Bale Strech Derslerimiz Devam Ediyor

Siz de Bale ve stretching teknikleriyle hem esnek bir vücuda sahip olmak hem de form tutmak isterseniz elinizi çabuk tutun.

BÜNYEMİZDEKİ DİĞER DANSLAR

Akademimiz bünyesinde eğitim verdiğimiz kurslar: Salsa kursu ,Hip hop kursu ,Bale kursu ,Oryantal kursu ,
Zumba dansı ,Stretching kursu ,Bachata kursu ,Sirtaki dansı

Referanslar

İLETİŞİM

Bağdat Caddesi üzeri Erenköy Divan Pastanesi karşısı,
Atasay kuyumcu arkası, English Home üzeri.

Mesajınız başarıyla gönderildi!